Unit 4

Daniëlle van den Bosch

Groep 7A en Interne begeleider

Maandag t/m vrijdag

Locatie: Zeis

danielle@wikveld.nl

Maartje van de Kieboom

Groep 7B

Maandag t/m vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

maartje.k@wikveld.nl

Dorinda Verhoeven

Groep 7C

Maandag t/m woensdag

Locatie: Meerwijkweg

dorinda@wikveld.nl

Jolande Schellekens

Groep 8A en rekenspecialist

Maandag t/m donderdag

Locatie: Zeis

jolande@wikveld.nl

Maartje Anzion

Groep 8B en Basisschoolcoach

Donderdag en vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

maartje@wikveld.nl

Joyce Hulshof

Groep 8B

Maandag t/m woensdag

Locatie: Meerwijkweg

joyce@wikveld.nl

Sanne Verhagen

Groep 8C en ICT-specialist

Maandag t/m vrijdag

Locatie: Zeis en Meerwijkweg

 

sanne.v@wikveld.nl