Cluster 6-7-8!

Pim van Rooijen

Groep 6

Maandag t/m vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

pim.vanrooijen@signumonderwijs.nl

Danny Kievit

Groep 6 en Beweegspecialist

Maandag t/m vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

danny.kievit@signumonderwijs.nl

Maartje van den Kieboom

Groep 6

Maandag t/m vrijdag

Locatie: Zeis

maartje.vandenkieboom@signumonderwijs.nl

Hester Molema

Groep 7 en Taalspecialist

Donderdag en vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

hester.molema@signumonderwijs.nl

Karin Rusch

Groep 8 en Wishtrainer

Maandag t/m woensdag

Locatie: Meerwijkweg

karin.rusch@signumonderwijs.nl

Nina van Veldhoven

Groep 8

Donderdag en vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

nina.vanveldhoven@signumonderwijs.nl

Franca Boudewijns

Groep 7

Maandag t/m woensdag

Locatie: Meerwijkweg

franca.boudewijns@signumonderwijs.nl

Dorinda Verhoeven

Groep 7 en Plusklas

Maandag t/m woensdag

Locatie: Zeis 

dorinda.verhoeven@signumonderwijs.nl

Wappie Holten

Groep 7

Maandag t/m donderdag

Locatie: Meerwijkweg

wappie.holten@signumonderwijs.nl

Jolande Schellekens

Groep 8 en Rekenspecialist

Maandag t/m woensdag

Locatie: Zeis 

Maartje Anzion

Groep 8 en Basisschoolcoach

Maandag t/m woensdag

Locatie: Meerwijkweg

Joyce Hulshof

Groep 8

Dinsdag, donderdag en vrijdag

Locatie: Meerwijkweg

joyce.hulshoff@signumonderwijs.nl

Sanne Verhagen

Groep 8 en ICT- specialist

Dinsdag t/m vrijdag

Locatie: Zeis

Brendy van Alebeek

Groep 7

Donderdag en vrijdag

Locatie: Zeis 

brendy.vanalebeek@signumonderwijs.nl

Nina van Dinther

Groep 6

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Locatie: Zeis 

nina.vandinther@signumonderwijs.nl